Tvořítka na koule z ledové tříště - Dřevěné

Tvořítko je vhodné pro výrobu koulí z ledové tříště. Obsahuje i "trn", který v ledové kouli vytvoří místo pro nakapání éterických olejů. Koule se používají při saunových ceremoniálech (aromaterapie v sauně). Vyrobeno ze dřeva, příjemné pro práci s ledovou tříští (oproti kovovým tvořítkům nezebou ruce). 

Skladem
Značka: Saunový mág
915 Kč 756,20 Kč bez DPH
Kategorie: Zážitkové saunování
Záruka: 1 rok

Profesionální vybavení, česká výroba!

Tvořítka na ledovou tříšť používají saunoví mistři při přípravě saunového ceremoniálu / saunového rituálu. Na každé saunovací kolo je ideální mít jednu kouli z ledové tříště, nesoucí éterický olej. Éterický olej se kape do místa v kouli (trn vytvoří otvor do koule z ledové tříště). 

Ledovou tříšť dodává partyled.cz zakoupíte ji i na čerpacích stanicích. Také můžete nadrtit led z Vašeho mrazáku. V profesionálních wellness a saunových centrech se používá výrobník ledové tříště.

Doporučujeme používat éterciké oleje Aromen (Loyly Masters) nebo BIO éterické oleje Bergila. 

Tvořítko může být také s gravírovaným logem "Saunovymag".

Rozměry: 
- průměr vnější 11,7 cm
- průměr vnitřní 9,7 cm (takovou velikost má výsledná koule z ledové tříště nebo sněhu)
- výška trnu 3,5 cm

 

Péče o Vaše nové tvořítko:
Jedná se o dřevěný výrobek, dřevo může "pracovat". 
Doporučujeme natřít přírodním olejem, zejména vnitřní část, tak aby dřevo bylo impregnováno a vydrželo déle. Možno použít také vosk na dřevo.
Při používání nedávejte do vody (vždy po vytvoření koule umístěte tvořítko mimo nádobu s ledovou tříští nebo mimo vědro).
Po použití dejte tvořítko na suché místo (nedávejte na topení, nenechávejte ve vědru se zbytkem vody atp.) 

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
M Avatar autora | 22.4.2024
Tvořítko na led je vynikající. Průměr koule je 9 cm, což odpovídá objemu necelé 4 dcl. To je ideální objem na dobrou regulaci pocitové teploty v sauně. Dřevo je navíc tepelný izolant, takže led při tvoření nestudí do rukou. Trochu mi akorát vadí ten trn. Vonná esence v místě trnu rychleji steče a forma je méně skladná.
5
P Avatar autora | 21.1.2022
1