Konzultace záměru výstavby rodinné sauny

Konzultace pro řešení privátní (domácí) sauny.

Nezávislé zhodnocení Vašeho záměru, pomoc s řešením dotazů na křižovatkách při přípravě domácího wellness, domácí sauny.  

Skladem
1 490 Kč 1 231,40 Kč bez DPH
Kategorie: Kurzy

Jak na domácí saunu

Domácí, rodinná sauna je velmi dobrý nápad. V poslední době raketově roste poptávka po domácím wellness, rodinných saunách, infrakabinách (nesprávně infrasaunách), zahradních saunách s topením na dřevo atd.

V moři nabídek a informací je velmi těžké se orientovat. Proto nabízíme službu konzultace a poradenství ve věci přípravy a realizace domácích saun. V řadě případů je vyhovující jen jedno setkání (často postačuje on-line konzultace) abyste si udělali představu jakou saunu zvolit, jaké vybrat topidlo, zda je lepší klasická sauna nebo infrakabina, jakou by měla sauna mít velikost, jaké zvolit materiály, zda saunu ve vnitřních prostorách domu nebo využít prostor zahrady.  Další okruhy pro konzultaci najdete na webu SaunovyMag.cz

- zodpovím dotazy na Vaše otázky

- společně se podíváme na ideální možnosti řešení Vaší nové sauny 

- mám k dispozici okruhy pro společné hledání ideální varianty

Pro vstupní konzultaci většinou postačuje čas jedné hodiny. K tomu Vám mohu zaslat ještě vybrané materiály a podklady podle dohody. Případně poslat odkazy nebo doporučení emailem.

Pro majitele domácích saun velmi často zodpovídám dotazy týkající se aromaterapie nebo saunování dětí.

 

Další informace a sjednání času pro konzultaci: hofrichter@rain.cz nebo 603 840 883 

Další informace zde: Jak na domácí saunu? | Saunový mág (saunovymag.cz)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: