Mávací ručník saunového mistra

Profesionální ručník pro saunéry, saunové mistry k provádění saunových ceremoniálů. Ručník je bez log a potisku. 

Skladem
Značka: Saunový mág
690 Kč 570,25 Kč bez DPH
Kategorie: Vybavení saunéra

Mávací ručník pro saunéry

Tento ručník je vhodný, jak pro začátečníky, tak pro pokročilé saunéry.

Je vyroben ze 100% bavlny a díky střední gramáži je i snadno ovladatelný. Tento ručník je populární především u žen, pro jeho menší rozměry (90x150 v nesešitém stavu), díky čemuž mohou dosáhnout vyšší rychlosti při mávání, ale oblíbili si ho i muži.

Nespornou výhodou je i to, že ručník je lehčí, což znamená menší námahu pro saunéra. Ručník je dobře vyvážen a díky tomu umožňuje pohodlně provádět všechny triky i základní mávání. Svými rozměry se příjemně hodí i do menších saun, kde není tolik prostoru pro mávání. 

 

Staňte se profesionálem!

Ručník doporučují skvělí saunéři, např. mistryně ČR v saunových ceremoniálech Eliška Blažková, která jej používá v běžném provozu i na soutěžích. Také mistr světa Róbert Židek pracuje s tímto ručníkem!

Praní ručníku a používání

Doporučujeme prát na 40 °C.
Ručník nenechávejte v sauně po dlouhou dobu. 
Ručník se používá v suchém stavu.

Specifikace

Rozměr ručníku 90x150 cm, nesešitý

Gramáž ručníku 450 gr/m (středně těžký)

Ručník si můžete po užší straně sešít a vznikne tak ručník využitelný na běžné i trikové mávání. Nesešitý ručník se používá také v běžném provozu, navíc umožňuje rozkládání a skládání při mávání (mávání velkým ručníkem - vhodné pro větší sauny). Sešití ručníku je pouze alternativou, proto ručník dodáváme v nesešitém stavu.

 

Pro wellness centra a provozy nabízíme množstevní ceny nebo možnost vyšití loga (od 15 ks) - cenovou kalkulaci vytvoříme a cena se určuje podle složitosti loga a množství výšivky.

Mávací ručník do sauny pro ručníkové triky a techniky je dodáván nesešitý (ideální je mít dva ručníky nesešité a dva si sešít). 

Také nabízíme školení ručníkových technik, tréninky triků a dovedností s ručníky.

 

 

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LV Avatar autora | 18.2.2024
Uzasne pro ženy. Lehounce se s nim pracuje
5
MW Avatar autora | 9.8.2022
Tento ručník doporučuji všem, ať už saunovým mistrům nebo pouze saunovým nadšencům. Díky svým rozměrům a hmotnosti je vhodný jak na ceremoniály ve velkých saunách, tak na tréninky. Většina figur jde s ním skoro sama i začátečníkům. Pro ceremoniály v menších saunách osobně doporučuji nahradit ručníky zn. F&F nebo NordicSpa o rozměrech 140×70 cm. Je škoda, že se Mávací ručník nevyrábí i v podobných rozměrech. S Mávacím ručníkem jsem velmi spokojený a hodnotím 5 hvězdami z 5. :)