Saunování dětí - online kurz

Jsme specialisté na saunování dětí. Online kurz nabídne všechny informace k saunování dětí a také aromaterapii pro děti ve 2,5 hodinách. Jedná se vždy o webinář s lektory a s možnsotí diskuse, otázek. Součástí je i vstup do speciální skupiny s informacemi a materiály na 1 rok. Voucher má platnost 12 měsíců. 

Skladem
Značka: Saunový mág
899 Kč 742,98 Kč bez DPH
Kategorie: Kurzy
Záruka: 1 rok
Máte domácí saunu? Jste rodič a chcete s dětmi chodit do sauny? Jste provozovatel saunového centra a chcete připravit speciální programy pro děti v sauně? Chcete nabídnout saunování dětí v programu Vaší sauny? Jste vedoucí dětského kolektivu, učitel v mateřské škole?
 
V online kurzu se dozvíte o výhodách saunování dětí, také o tom kdy a jak se saunováním dětí začít, kde saunovat, jak dětem saunování zpříjemnit. Budeme se bavit o délce saunování pro jednotlivé věkové kategorie, jaký je správný postup, zásady, bezpečnost... Poradíme Vám také kam se jít saunovat s dětmi.
Pro provozovatele je také důležitá i příprava personálu, dramaturgie včetně přípravy saunových ceremoniálů pro děti.
 
Speciální částí je aromaterapie pro saunování dětí, použití bylinek v saunovém provozu.
 
Vše potřebné o saunování dětí se dozvíte na kurzu Saunového mága. Saunování dětí školíme na otevřených workshopech a kurzech pro provozovatele saun od r. 2014. Online setkání obsahuje přednášku, úvod do problematiky, diskusi. 
 
Kurz zahrnuje také přístup do uzavřené FB skupiny, kde budou k dispozici výukové materiály atd.
 
Počet účastníků je cca 8 osob na jednom setkání. 
Kurz probíhá pravidelně, min. každé dva měsíce, ve večerních hodinách všedního dne (po dohodě nabídneme i víkendový termín).
Výběr termínu je pouze na Vás. 
 
 
Po dohodě vystavíme dárkový voucher a pošleme emailem. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: