Borovice kleč - BIO bonbony

Příroda Alp v bonbónech s BIO éterickým olejem z horské borovice. Regionální řemeslný produkt z Bergila farmy v Itálii. 

Skladem
Značka: BERGILA
119 Kč 98,35 Kč bez DPH
Kategorie: Zážitkové saunování
Záruka: 2 roky
ezgif.com gif maker (1)
Akce Novinka Tip

Ručně vyráběné sladkosti s organickým olejem z horské borovice mají skvělou aromatickou chuť a připomenou Vám procházku v jihotyrolské horské krajině.

Obsah

Cukr, moučkový cukr (s rýžovou moukou), špenátový prášek, 100% BIO éterický olej borovice kleč, 100% BIO éterický olej citrón. citronový olej
Vše BIO kvalita

Nutriční informace
Průměrné nutriční hodnoty / Na 100
g
1683 kj / 396 kcal

Tuk <0,5 g,
nasycené mastné kyseliny < 0,1 g
Sacharidy 99 g
Bílkoviny < 0,5 g
Sůl < 0,01 g

 

Bergila - to nejlepší z čisté přírody Alp 

o éterických olejích

Bergila - to nejlepší z přírody v podobě éterického oleje z Jižního Tyrolska. Kromplatz je místem, kde jsou nádherné hory na lyžování nebo letní turistiku. Právě zde je rodinná farma Bergila, uprostřed čisté přírody. V návaznosti na tradiční postupy zde vzniká úžasný éterický olej. 

Esenciální olej je biologicky kontrolovaný a certifikovaný produkt. Nať je jemně destilována parní destilací, tak aby byla splněna nejvyšší kritéria kvality. 

Podívejte se na video, uvidíte zde i postup zpracování éterického oleje a prostředí, kde vzniká. Podíváte se i do historie a na tradici čistého zpracování.

 

Byli jsme také několikrát na exkurzi v sídle společnosti Bergila s českými saunéry a naším průvodcem byl majitel Franz Niederkofler.

Éterické oleje Bergila doporučujeme pro ty nejkrásnější saunové rituály. Také do prostorů wellness recepce vstoupí nádherná a intenzivní vůně přírody. Určitě si je zamilujete, že je budete chtít i domů do ultrasonického difuséru nebo aromalampy. 

Dodáváme kvalitní přírodní produkty do oblasti wellness, SPA, saunových světů.

Nabízíme školení saunových mistrů. 

Informace také získáte na naší stránce: www.SaunovyMag.cz

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: