Vykuřovací pícka kompletní

Set pro domácí vykuřování - vykuřovací pícka včetně mřížky. Jednoduché a zajímavé řešení pro speciální jemnou, kouřovou aromaterapii. 

Skladem
249 Kč 205,79 Kč bez DPH

Černá kovová malá pícka s prořezávanými motivy větviček, které se prosvěcují na zeď, když je uvnitř zapálená svíčka. Jednoduché a zajímavé. 

Dodáváme kompletní i s mřížkou na vykuřování. Mřížka je dobrou alternativou k profesionálním vykuřovacím mřížkám nebo alobalu. Vyzkoušeli jsme a můžeme doporučit, funguje skvěle. V našem balíčku budete mít i vykuřovací směs - vzorek a svíčku. Takže vybalíte, zapálíte a už to voní. Nic nemusíte dokupovat ani řešit. Zvládnou i naprostí začátečníci. 

K tomu kurz "základy vykuřování" online od Kateřiny Polívkové jako bonus. 

Design pícky (lze použít i jako svícen) se perfektně hodí k použití na vykuřování rostlinného materiálu. Je lehká a levná. 

Rozměry a technické specifikace:
Svícen na svírku: 8 cm průměr x 8 cm výška, 
Mřížka má čtvercový tvar 8 x 8 cm. 

Použití vykuřovací pícky: dovnitř vložte zapálenou čajovovu svíčku (součást balení), na horní okraj položte mřížku a na zahřátou mřížku nasypte přiloženou směs. Použít samozřejmě můžete i vlastní sušené bylinky, dřeva nebo vykuřovací směsi. Pokud směs obsahuje pryskyřice nebo se příliš rychle pálí, můžete směs podložit kouskem složeného alobalu, snížíte tak teplotu a ochráníte mřížku.

Obsah balení - produktu: 

1. svícen na čajovou svíčku
2. vykuřovací kovová mřížka 
3. vykuřovací směs - vzorek
4. čajová svíčka
5. online kurz "Základy vykuřování" (obdržíte emailem od Kateřiny Polívkové)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: