Signature 110 Anniversary Edition MIX

Limitovaná edice 100% přírodního, mixu BIO éterických olejů k 110 výročí značky Bergila.

 

Skladem
Značka: BERGILA
549 Kč 453,72 Kč bez DPH
Kategorie: Bergila (Itálie)
Záruka: 2 roky

 

Signature 110 je unikátní synergie sedmi pryskyřičných jehličnatých olejů extrahovaných z drsné, vysokoalpské horské a stromové krajiny a je smíchaných s nejjemnějším citronovým olejem z jemně za studena lisovaného, ​​plně zralého ovoce z úpatí Etny.

Tato směs kombinuje jemnou vůni balsamikové pryskyřice vysokých alpských jehličnanů a středomořské nuance citrusových plodů.
Zastoupeny jsou: jedle bělokorá (Abies alba), smrk (Picea abies), borovice limba (Pinus cembra), borovice kleč (Pinus Mughus), borovice lesní (Pinus sylvestris), jalovec alpský (Juniperus com. var. nana), modřín (Larix decidua ), Citron (Citrus limon).

Základní informace - Mix éterických olejů Signature 110 Anniversary Edition 

  • Směs esenciálních olejů: jedle bělokorá (Abies alba), smrk (Picea abies), borovice limba (Pinus cembra), borovice kleč (Pinus Mughus), borovice lesní (Pinus sylvestris), jalovec alpský (Juniperus com. var. nana), modřín (Larix decidua ), Citron (Citrus limon)
  • Země původu: Itálie, BERGILA
  • Vůně: balzámová, dřevitá, svěží, kořeněná
  • Zaručená kvalita: 100% čistý esenciální olej
  • Výroba: parní destilace jehlic / lisování za studena ze slupky

Bergila - to nejlepší z čisté přírody Alp

Bergila - to nejlepší z přírody v podobě éterického oleje z Jižního Tyrolska. Kromplatz je místem, kde jsou nádherné hory na lyžování nebo letní turistiku. Právě zde je rodinná farma Bergila, uprostřed čisté přírody. V návaznosti na tradiční postupy zde vzniká úžasný éterický olej. 

Mix esenciálních olejů Signature 110 Anniversary Edition  je biologicky kontrolovaný a certifikovaný produkt. Větvičky /jehličky/ jsou jemně destilovány parní destilací, tak aby byla splněna nejvyšší kritéria kvality. 

Podívejte se na video, uvidíte zde i postup zpracování éterického oleje a prostředí, kde vzniká. Podíváte se i do historie a na tradici čistého zpracování.

 

Byli jsme také několikrát na exkurzi v sídle společnosti Bergila s českými saunéry a naším průvodcem byl majitel Franz Niederkofler.

Éterické oleje Bergila doporučujeme pro ty nejkrásnější saunové rituály. Také do prostorů wellness recepce vstoupí nádherná a intenzivní vůně přírody. Určitě si je zamilujete, že je budete chtít i domů do ultrasonického difuséru nebo aromalampy. 

Pro zachování dlouhotrvající vůně a účinku esenciálních olejů je vhodné skladování při konstantních teplotách.

Větší balení pro saunové provozy (30ml, 100 ml.) Vám rádi zajistíme. Napište nám!

Dodáváme kvalitní přírodní produkty do oblasti wellness, SPA, saunových světů.

Nabízíme školení saunových mistrů. 

Informace také získáte na naší stránce: www.SaunovyMag.cz

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: