Kameny do sauny

Skladem
650 Kč 537,19 Kč bez DPH
Kategorie: Saunové kameny
Hmotnost: 20 kg

PORFYRIT

Horská svěžest a péče o pokožku

Porfyrit je krystalizovaná sopečná láva. Velmi dobře snáší prodloužené zahřívání a několikanásobné poklesy teploty. Má dokonalé akumulační vlastnosti díky tomu je schopen dlouhodobého uchování tepla. Chemické složení porfyritu neobsahuje žádné škodlivé sloučeniny ani radionuklidy. Nízkoobjemové příměsi různých magmatických hornin v jejím složení znovu vytvoří ve vaší parní místnosti po zahřátí horskou svěžest. Porfyrit upravuje krevní tlak po horkých procedurách a má blahodárné účinky na pokožku.

Služba kamenného architekta

Věnujte pozornost svým kamenům. Pokud budete mít kameny a kamna v pořádku šetříte energii, vytápění je efektivnější, můžete se saunovat rychleji po zatopení. Navíc pokud vhodně sestavíte vrstvy kamenů v kamnech s různými druhy kamenů, ovlivníte saunový zážitek. Víte o tom, že můžete doplnit kameny železnými - litinovými koulemi? Kameny ovlivňují jaké budete mít teplo a také jaká bude pára při polití kamenů!

Kameny mají také ozdravné funkce a saunování získává další rozměr. Vyberte si z naší nabídky kamenů pro saunování s ohledem na jejich zdravotní funkce (s využitím poznatků litoterapie).

Více informací najdete na stránce Saunového mága: Kameny do sauny | Saunový mág (saunovymag.cz) 

Vybírejte dodavatele saunových kamenů abyste měli jistotu v kvalitě a dobrý poměr cena / výkon. Skutečně není kámen jako kámen. A proto zde máte nás -saunové profesionály. Rádi Vám poradíme!

Pro větší hmotnost objednávky než 31,5kg nás prosím kontaktujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: