Mužský kámen je ideální pro saunu, kde se scházejí muži. 

Porfyrit je krystalizovaná sopečná láva. Kámen je obzvláště vhodný pro kamna na dřevo.

Varianta
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
360 Kč 680 Kč 43 Kč od 43 Kč 297,52 Kč bez DPH 561,98 Kč bez DPH 35,54 Kč bez DPH od 35,54 Kč bez DPH
Kategorie: Přírodní sauna

PORFYRIT

Horská svěžest a péče o pokožku

Porfyrit je krystalizovaná sopečná láva. Velmi dobře snáší prodloužené zahřívání a několikanásobné poklesy teploty. Má dokonalé akumulační vlastnosti díky tomu je schopen dlouhodobého uchování tepla. Chemické složení porfyritu neobsahuje žádné škodlivé sloučeniny ani radionuklidy. Nízkoobjemové příměsi různých magmatických hornin v jejím složení znovu vytvoří ve vaší parní místnosti po zahřátí horskou svěžest. Porfyrit upravuje krevní tlak po horkých procedurách a má blahodárné účinky na pokožku.

Služba kamenného architekta

Věnujte pozornost svým kamenům. Pokud budete mít kameny a kamna v pořádku šetříte energii, vytápění je efektivnější, můžete se saunovat rychleji po zatopení. Navíc pokud vhodně sestavíte vrstvy kamenů v kamnech s různými druhy kamenů, ovlivníte saunový zážitek. Víte o tom, že můžete doplnit kameny železnými - litinovými koulemi? Kameny ovlivňují jaké budete mít teplo a také jaká bude pára při polití kamenů!

Kameny mají také ozdravné funkce a saunování získává další rozměr. Vyberte si z naší nabídky kamenů pro saunování s ohledem na jejich zdravotní funkce (s využitím poznatků litoterapie).

Více informací najdete na stránce Saunového mága: Kameny do sauny | Saunový mág (saunovymag.cz) 

Vybírejte dodavatele saunových kamenů abyste měli jistotu v kvalitě a dobrý poměr cena / výkon. Skutečně není kámen jako kámen. A proto zde máte nás -saunové profesionály. Rádi Vám poradíme!

Pro větší hmotnost objednávky než 31,5kg nás prosím kontaktujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: