Difusér AROMEN GREENSPACE

Profesionální difuser, Šetrná technologie pro provonění interiéru 100% přírodními éterickými oleji. Nezahřívá esenciální oleje tak jako aromalampa, šetrně distribuuje vůni. Doporučujeme pro wellness recepce, relaxační zóny i kanceláře.

Varianta
Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
5 300 Kč 6 030 Kč od 5 300 Kč 4 380,17 Kč bez DPH 4 983,47 Kč bez DPH od 4 380,17 Kč bez DPH
Kategorie: Éterické oleje

DIFUZÉR AROMEN GREENSPACE

Aromen GreenSpace vytváří zdravou kvalitu vzduchu v obytných, pracovních a veřejných prostorách. Profesionální difuzér a éterický olej - spojení dokonalé distribuce vůní ve Vašem prostoru.
Difuzér GreenSpace C100 je uživatelsky přívětivý a má pěkný design. Jakmile jej naprogramujete, difuzér funguje automaticky díky většímu zásobníku. Esenciální oleje se šíří vzduchem díky nejnovější nano technologii. Výhodou je homogenní rozložení v celém prostoru, optimální terapeutická hodnota a ekonomická spotřeba. C100 je vhodný pro prostory od 100 m³ do 150 m³.

Řada C představuje kompaktní a flexibilní použití:

  • Funguje na síťové napětí nebo baterie
  • Samostatně stojící nebo montáž na zeď
  • Automatické nastavení programů pomocí LED obrazovky
  • Vhodné pro: kanceláře, recepce, konferenční místnosti, hotel, toalety, obchody a prostory pro jógu.
  • C100 spotřebuje v průměru 100 ml esenciálního oleje za 20 týdnů.

PROČ POUŽÍVAT PŘÍRODNÍ OLEJE?

Rostliny produkují éterické oleje, aby se jim dařilo v prostředí ve kterém rostou. Esenciální oleje jsou tedy přírodním produktem a skládají se z komplexu molekul rostlin. Všechny tyto molekuly pomáhají rostlinám bojovat proti bakteriím, houbám a virům a zajišťují jejich přežití v okolním prostředí. Díky metodě difúze éterických olejů do vzduchu, dokážeme efektivně využít účinky éterických olejů, protože stejně tak jako molekuly olejů působí na rostli, mohou působit i na nás. Éterické oleje nás dokáží povzbudit nebo zklidnit, mohou nám pomoci se koncetrovat a umí nás i rozveselitPročišťují vzduch a tím i dýchací cesty a uvolňují stres a napětí. Na rozdíl od chemicky vyráběných vůní, mají éterické oleje skutečné pozitivní účinky na lidský organizmus, právě díky přírodním složkám, kdežto uměle vyrobené vůně plní pouze funkci provonění prostoru a to často ani tuto neplní dobře. 

 

INOVATIVNÍ PŘÍSTUP K VŮNÍM

Difuzér díky patentované nanotechnologii postupně uvolňuje éterické oleje do vzduchu v podobě aerosolu. Tato inovativní metoda zaručuje, že se oleje do vzduchu rozmělňují ve formě nejjemnějších částic, čímž zaručuje jejich šetrné dávkování a zároveň dostatečnou vůni i účinnost. Zároveň díky této metodě zaručuje homogenní rozmístění vůně po prostoru s adekvátním terapeutickým účinkem a ekonomickou spotřebou, protože 100 ml lahvička éterického oleje vydrží až 20 týdnů. 

SPECIFIKACE

ROZSAH: 100m³–200m³

ROZMĚRY: 215 x 63 x 191mm

NAPÁJENÍ: Funguje přes napájecí kabel micro USB nebo přes 3x D baterie

UMÍSTĚNÍ: Volně stojící nebo připevnitelný na zeď

OVOLÁDÁNÍ: Pomocí led obrazovky s tlačítky

ZÁSOBNÍK: Na 100 ml oleje

BEZPEČNOST: Uzamykatelné vnitřní ovládání i zásobník na oleje

 

Soubory ke stažení

GreenSpace A4 Catalogue (1)


C100C200_EN (1)

Pro profesionály a komerční využití

Slevy už od 2 ks pro jeden provoz. Kontaktujte náš prodejní tým. 

Výhodou tohoto řešení je snadná instalace, bezúdržbový provoz (po několik dnů až týdnů), variabilita nastavení distribuce vůně podle provozní doby a požadované intenzity provonění prostoru. K profesionálnímu řešení patří i kvalitní éterické oleje stejného dodavatele. Můžete mít předpřipravené harmonické mixy, nebo třeba i mix jen pro Vaše zařízení. Také samozřejmě můžete používat jednodruhové éterické oleje. 

Zařízení Vám rádi představíme v našem předváděcím centru.

Pro wellness provozy a kanceláře při uvažovaném větším odběru speciální ceny jak na produkt tak na éterické oleje - kontaktujte nás. 

Další informace na www.SaunovyMag.cz 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: