Bylinky - Slaměnka (Smil listenatý)

Smil listenatý. Sušený bylinný svazek pro provonění sauny. Svazky jsou ručně sbírané a vázané v čisté přírodě. Krásná vůně Vás obklopí a zpříjemní Vaše saunování.

Skladem
155 Kč 128,10 Kč bez DPH
Kategorie: Metličky a bylinky
vetvicka do sauny slamenka ezgif.com webp to jpg converter
Novinka

Metličkové procedury jsou součástí tradiční ruské baňi. Vedle klasických metliček ze stromů se používají také bylinky – zejména na provonění prostoru nebo přikládání na tělo při proceduře. Také se dávají do svazků k metličkám ze stromů. Bylinky lze také použít k rozhánění horkého vzduchu v sauně a provonění potírny. Přírodní silice, které se uvolňují ze svazku bylinek léčebný účinek a odpradávna je používali bánčikové a šamani k léčení nemocí a neduhů a prevenci. 

 

Délka: 20cm

 

Použití při procedurách v sauně (domácí sauny, privátní sauny i wellness centra)

Bylinky používáme sušené, necháme je krátce nahřát nad kamny, případně nejdříve kameny na kamench polijeme a bylinky necháme chvilku nad párou. Se svazkem můžete opatrně pohybovat v prostoru, vířit vzduch. Bylinky také můžete v sauně pověsit (ideálně do rohu, pod strop, nevěste přímo nad kamna).

Ze sušených bylinek si můžete vytvořit i výluh pro polití kamen.

Svazek můžete použít vícekrát. Pokud je zavěšený v sauně vydrží ve veřejných provozech cca 1-2 měsíce, v domácí sauně klidně celou sezónu (při topení 1 – 3x týdně).

Pokud se chcete naučit správně používat metličky a poskytovat saunové procedury a rituály, zúčastněte se kurzů Saunového mága na metličkové procedury. 

 

Speciální nabídka pro wellness centra a saunové provozy!

- velkoobchodní ceny a zajímavé slevy /bonusy
- návrh bylinkových dekorací 
- návrh herbal procedur na míru Vašemu centru
- školení saunérů a personálu na bylinkové procedury, workshopy
- kurz metličkování a severské bani 

Kontaktujte nás! 603 840 883

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: