Kameny do sauny

Skladem
850 Kč 702,48 Kč bez DPH
Kategorie: Saunové kameny
Hmotnost: 20 kg

TALKOCHLORIT ( Soapstone, Mastek)

Tento kámen určitě znáte, teplo pro Vás udrží po dlouhou dobu!

Mastek je jedním z nejznámějších saunových kamenů. Vyznačuje se obrovskou tepelnou kapacitou. Talkochlorit se zahřívá pomaleji než jiné saunové kameny, ale zůstává horký výrazně delší dobu. Díky tomu při dobrém roztopení saunových kamen udrží teplo výrazně déle než jiné saunové kameny, což může výrazně snížit spotřebu energie či palivového dřeva.

Kámen co přináší harmonii a lásku

Speciální studie ukázaly, že vlnové délky tepelného záření člověka a Mastku se shodují a dosahují 8-9 mikronů. Proto se takové záření zdá sametově měkké a uvolňující – jako odraz milované osoby. Dřevěné sauny s Mastkem dodávají extrémně ušlechtilý pocit harmonie.

Vitamín D pro imunitu a kosterní systém.

Při zahřátí mastkové záření stimuluje produkci vitaminu D v lidském těle. Tento vitamin je zásadní pro posílení kostí a posílení imunity. Mastek také napomáhá při léčení problémů horních cest dýchacích.

Služba kamenného architekta

Věnujte pozornost svým kamenům. Pokud budete mít kameny a kamna v pořádku šetříte energii, vytápění je efektivnější, můžete se saunovat rychleji po zatopení. Navíc pokud vhodně sestavíte vrstvy kamenů v kamnech s různými druhy kamenů, ovlivníte saunový zážitek. Víte o tom, že můžete doplnit kameny železnými - litinovými koulemi? Kameny ovlivňují jaké budete mít teplo a také jaká bude pára při polití kamenů!

Kameny mají také ozdravné funkce a saunování získává další rozměr. Vyberte si z naší nabídky kamenů pro saunování s ohledem na jejich zdravotní funkce (s využitím poznatků litoterapie).

Více informací najdete na stránce Saunového mága: Kameny do sauny | Saunový mág (saunovymag.cz) 

Vybírejte dodavatele saunových kamenů abyste měli jistotu v kvalitě a dobrý poměr cena / výkon. Skutečně není kámen jako kámen. A proto zde máte nás -saunové profesionály. Rádi Vám poradíme!

Pro větší hmotnost objednávky než 31,5kg nás prosím kontaktujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: