Saunový Herbal vějíř střední s kapsami - AIRFLOW

Střední saunový vějíř je vhodný pro víření vzduchu v saunách střední velikosti, v saunových centrech ale také ve větších domácích saunách. Vějíř do sauny je skvělá pomůcka pro efektivní distribuci tepla v sauně. Můžete udělat rituál a zpestřit saunování parními nárazy.

Varianta
Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
3 199 Kč 2 643,80 Kč bez DPH
Kategorie: Vybavení saunéra

Skládací vějíř pro saunování je vyroben z jasanového dřeva s rozpětím 100 cm a uzamykatelnou rukojetí. Verze Herbal má potah s zabudovanou kapsou. Do kapsy můžete vložit: bylinky, bylinkové pytlíčky, různé koření pro provonění sauny. Tento typ potahu je nejlepší pro saunový rituál který se zaměřuje na bylinný a Herbalový aspekt sauny.

Potah na vějíř je ručně ušit z kepru, vlhkosti a teplu odolného materiálu.  Lze vyprat.

Konstrukce vějíře do sauny a technické údaje: 

Saunový vějíř o průměru 100 cm. Střední rozměr.
Plocha vějíře je zhruba 0,360 m2 a jeho kompletní váha je cca 300g. 
Vysoká kvalita zpracování dřevěné konstrukce i látky. 
Konstrukce vějíře jasan (bezbarvý olej), látka kepr (barevnost dle Vašeho výběru).

Česká výroba. 

 

Použití v sauně pro saunové rituály a saunové ceremoniály:

Vějíř se používá velmi snadno, stačí lehká práce s tímto vějířem, nemusíte mávat silou. Snadné pro začátečníky. S vějířem se naučíte základní pohyby za půl hodinky. Pak už oslníte svoje hosty v sauně novinkou - vlastním rituálem. Doporučujeme kombinovat s poléváním kamen a aromaterapií v sauně. Použití 100% éterických olejů pro domácí saunování Vás také naučíme. 

Profesionální saunéři a saunoví mistři používají také vějíře AIRFLOW. S našimi vějíři se setkáte v saunových provozech po celé ČR i v zahraničí (vějíře používají v Infinitu, Saunii, SaunaSpotu nebo v Aquapalace Praha a v dalších menších i větších saunových resortech). 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: