Jalovec alpský BIO

100% přírodní éterický olej v BIO kvalitě.

Varianta
Skladem Na objednávku Zvolte variantu
Značka: BERGILA
429 Kč 1 128 Kč od 429 Kč 354,55 Kč bez DPH 932,23 Kč bez DPH od 354,55 Kč bez DPH
Kategorie: Bergila (Itálie)
Záruka: 2 roky

Základní informace - éterický olej Jalovec alpský 

  • Latinský název:  Juniperus nana
  • Použitá část rostliny: jehličí
  • Způsob zpracování: destilace
  • Země původu: Itálie, BERGILA
  • Vůně - kořeněná, silná, balzámová

Účinky éterického oleje Jalovec alpský

Má skvělé dezinfekční a očistné účinky na prostor a vzduch. Je analgetický, antikatarální, expektorační, detoxikační, močopudný. Podporuje tok lymfy, stimuluje imunitní systém. Používá se proti celulitidě, bronchitidě. Působí proti revmatickým a artritickým bolestem.

 

Zajímavost

Jalovec alpský/horský je nízká rostlina s jedinečnými vlastnostmi. Typický horský keř roste pouze nad 2 000 m. n. m. Bergila je jednou z mála společností v Evropě, která destiluje tento druh jalovce z Apl. Z jedné tuny suroviny lze získat maximálně půl litru éterického oleje. Jalovec pro destilaci je sbírán šetrně pouze s dovolením lesního úřadu, sběrem jsou udržovány horské pastviny.

 

Bergila - to nejlepší z čisté přírody Alp

Bergila - to nejlepší z přírody v podobě éterického oleje z Jižního Tyrolska. Kromplatz je místem, kde jsou nádherné hory na lyžování nebo letní turistiku. Právě zde je rodinná farma Bergila, uprostřed čisté přírody. V návaznosti na tradiční postupy zde vzniká úžasný éterický olej. 

Esenciální olej z Jalovce alpského je biologicky kontrolovaný a certifikovaný produkt. Větvičky /jehličky/ jsou jemně destilovány parní destilací, tak aby byla splněna nejvyšší kritéria kvality. 

Podívejte se na video, uvidíte zde i postup zpracování éterického oleje a prostředí, kde vzniká. Podíváte se i do historie a na tradici čistého zpracování.

 

Byli jsme také několikrát na exkurzi v sídle společnosti Bergila s českými saunéry a naším průvodcem byl majitel Franz Niederkofler.

Éterické oleje Bergila doporučujeme pro ty nejkrásnější saunové rituály. Také do prostorů wellness recepce vstoupí nádherná a intenzivní vůně přírody. Určitě si je zamilujete, že je budete chtít i domů do ultrasonického difuséru nebo aromalampy. 

Pro zachování dlouhotrvající vůně a účinku esenciálních olejů je vhodné skladování při konstantních teplotách.

Větší balení pro saunové provozy (30ml, 100 ml.) Vám rádi zajistíme. Napište nám!

Dodáváme kvalitní přírodní produkty do oblasti wellness, SPA, saunových světů.

Nabízíme školení saunových mistrů. 

Informace také získáte na naší stránce: www.SaunovyMag.cz

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: