Levandule, BIO - květinová voda, hydrolát

Levandulová květinová voda - přírodní hydrolát pro použití ve wellness, na beauty procedury, zážitkové saunování, pro peeling bar atd. 

 

Varianta
Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
449 Kč 650 Kč od 449 Kč 371,07 Kč bez DPH 537,19 Kč bez DPH od 371,07 Kč bez DPH
Kategorie: Doplňky
[HY03 BIO] Lavender 100ml (BIO)
Novinka

Levandulová květinová voda (Organic)

Květinová voda (hydrolát) je aromatická voda, která zůstává po parní destilaci rostlinného materiálu. Na hladině hydrolátu je éterický olej. Hydrolát obsahuje ve vodě rozpustné aromatické a terapeutické vlastnosti rostliny. Může být použit vnitřně, přidán do vašeho oblíbeného nápoje nebo se používá pro kosmetické účely, jako je tonikum pro pokožku, přidává se do peelingů, jílů atd.

Hydrolát je dobře využitelný pro zážitkové saunování. Vyzkoušejte v sauně... Nabídněte návštěvníkům v podobě rozstřiku, oplachu pokožky, můžete také aplikovat pro nálevy. Provoňte saunu. 

Vlastnosti:
Vhodný na použití pro všechny typy pleti. Účinek je relaxační, chladivý a uklidňující. Čištění pro poškozenou pokožku. pH kůže neutrální. Přizpůsobí se vaší potřebě relaxace nebo revitalizace.

Vůně:
Silná, sladká s nádechem medu.

Velká balení pro komerční wellness

Pro saunová centra nabízíme i velmi výhodná balení - hydroláty máme 100 ml., 1000 ml., 6000 ml. Naceníme Vám na základě poptávky. 
Jsme oficiální distributor LOYLY MASTERS / AROMEN pro ČR a Slovensko. 

 

V nabídce další hydroláty!

Máta peprná, květ pomeranče, heřmánek, růže, rozmarýn...

v různých velikostech balení - 100 ml, 1 ltr., 6 ltr. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: