Čugun . Litinové koule

Litinové koule do saunových kamen - doplněk pro saunové kameny

Litinové koule vylepší funkci Vašeho saunového topidla. 

Varianta
Na objednávku Na objednávku Skladem Zvolte variantu
1 050 Kč 1 050 Kč od 1 050 Kč –80 % –62 % - až –80 % 210 Kč 400 Kč 1 140 Kč od 210 Kč 173,55 Kč bez DPH 330,58 Kč bez DPH 942,15 Kč bez DPH od 173,55 Kč bez DPH
Kategorie: Saunové kameny
Čugun . Litinové koule
1 050 Kč 1 050 Kč od 1 050 Kč –80 % –62 % - až –80 %

ČUGUN . LITINOVÉ KAMENY

Jsou ideální na umístění mezi kameny v saunovém topidle. Můžete je dát mezi kameny nebo na povrch saunového topidla. Mnohdy stačí umístit i menší množství koulí pro zvýšení akumulace tepla. Výhoda litiny je obrovská akumulace energie a tepla. Jen tak něco je neochladí.

Používají se hodně při tradiční ruské baně, tedy v ruských saunových kamnech.

Doporučujeme tam, kde se kameny hodně polévají, nebo tam kde chcete více akumulovat teplo (pomoci saunovému topidlu a kamenům v akumulaci teploty). Jsou také zajímavé na pohled. 

Množství balení: 6 kg (6 koulí). Možnost zakoupit i menší množství - vyberte si z nabídky variantu (počet koulí čugun).

 

Doporučujeme se poradit o vhodném umístění ve Vašich kamnech.

Služba kamenného architekta

Věnujte pozornost svým kamenům. Pokud budete mít kameny a kamna v pořádku šetříte energii, vytápění je efektivnější, můžete se saunovat rychleji po zatopení. Navíc pokud vhodně sestavíte vrstvy kamenů v kamnech s různými druhy kamenů, ovlivníte saunový zážitek. Víte o tom, že můžete doplnit kameny železnými - litinovými koulemi? Kameny ovlivňují jaké budete mít teplo a také jaká bude pára při polití kamenů!

Kameny mají také ozdravné funkce a saunování získává další rozměr. Vyberte si z naší nabídky kamenů pro saunování s ohledem na jejich zdravotní funkce (s využitím poznatků litoterapie).

Více informací najdete na stránce Saunového mága: Kameny do sauny | Saunový mág (saunovymag.cz) 

Vybírejte dodavatele saunových kamenů abyste měli jistotu v kvalitě a dobrý poměr cena / výkon. Skutečně není kámen jako kámen. A proto zde máte nás -saunové profesionály. Rádi Vám poradíme!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: