Čugun . Litinové koule

Litinové koule do saunových kamen - doplněk pro saunové kameny

Litinové koule vylepší funkci Vašeho saunového topidla. 

Skladem
1 050 Kč –14 % 900 Kč 743,80 Kč bez DPH
Kategorie: Saunové kameny
Čugun . Litinové koule
1 050 Kč –14 %

ČUGUN . LITINOVÉ KAMENY

Litinové “kameny” se vyrábí v různých tvarech. Jsou ideální na umístění mezi kameny v saunovém topidle. Mnohdy stačí umístit 3 nebo 6 ks těchto litinových výrobků. Doporučujeme se poradit o vhodném umístění ve Vašich kamnech. Výhoda litiny je obrovská akumulace energie a tepla. Jen tak něco je neochladí.

Používají se hodně při tradiční ruské baně, tedy v ruských saunových kamnech.

Doporučujeme tam, kde se kameny hodně polévají, nebo tam kde chcete více akumulovat teplo (pomoci saunovému topidlu v akumulaci teploty). 

Množství: 6 kg

Služba kamenného architekta

Věnujte pozornost svým kamenům. Pokud budete mít kameny a kamna v pořádku šetříte energii, vytápění je efektivnější, můžete se saunovat rychleji po zatopení. Navíc pokud vhodně sestavíte vrstvy kamenů v kamnech s různými druhy kamenů, ovlivníte saunový zážitek. Víte o tom, že můžete doplnit kameny železnými - litinovými koulemi? Kameny ovlivňují jaké budete mít teplo a také jaká bude pára při polití kamenů!

Kameny mají také ozdravné funkce a saunování získává další rozměr. Vyberte si z naší nabídky kamenů pro saunování s ohledem na jejich zdravotní funkce (s využitím poznatků litoterapie).

Více informací najdete na stránce Saunového mága: Kameny do sauny | Saunový mág (saunovymag.cz) 

Vybírejte dodavatele saunových kamenů abyste měli jistotu v kvalitě a dobrý poměr cena / výkon. Skutečně není kámen jako kámen. A proto zde máte nás -saunové profesionály. Rádi Vám poradíme!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: