Chromit 10 kg

Tyto kameny patří vůbec k nejtěžším. Barva těchto kamenů do sauny je tmavě hnědá až černá.

Skladem
1 391,50 Kč 1 150 Kč bez DPH
Kategorie: Přírodní sauna
Hmotnost: 10 kg

CHROMIT

Tepelná odolnost, maximální akumulační schopnosti, pro horkou páru

Tyto kameny patří vůbec k nejtěžším. Barva těchto kamenů do sauny je tmavě hnědá až černá. Chromit neobsahuje žádné inkluze toxických minerálů nebo plynů. Díky nízké tepelné roztažnosti jsou tyto kameny do sauny velmi tepelně odolné. Dokáží se maximálně naakumulovat. Pára z těchto kamenů je horká a suchá.

Prevence nachlazení, energie Země a znovuzrození – vše zvýrazní saunový efekt
V lidovém léčitelství se chromit používá k léčbě nachlazení. Černé kameny byly spojeny s nesmrtelností a znovuzrozením. Věřilo se, že chromit ( a další černé kameny ) vlastnily energii Země a nabízely sílu svému majiteli.

Doporučujeme zejména do kamen na dřevo. 

Chromit prodáváme jen v originálním 10 kg balení.

 

Služba kamenného architekta

Věnujte pozornost svým kamenům. Pokud budete mít kameny a kamna v pořádku šetříte energii, vytápění je efektivnější, můžete se saunovat rychleji po zatopení. Navíc pokud vhodně sestavíte vrstvy kamenů v kamnech s různými druhy kamenů, ovlivníte saunový zážitek. Víte o tom, že můžete doplnit kameny železnými - litinovými koulemi? Kameny ovlivňují jaké budete mít teplo a také jaká bude pára při polití kamenů!

Kameny mají také ozdravné funkce a saunování získává další rozměr. Vyberte si z naší nabídky kamenů pro saunování s ohledem na jejich zdravotní funkce (s využitím poznatků litoterapie).

Více informací najdete na stránce Saunového mága: Kameny do sauny | Saunový mág (saunovymag.cz) 

Vybírejte dodavatele saunových kamenů abyste měli jistotu v kvalitě a dobrý poměr cena / výkon. Skutečně není kámen jako kámen. A proto zde máte nás -saunové profesionály. Rádi Vám poradíme!

Pro větší hmotnost objednávky než 31,5kg nás prosím kontaktujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: