Vykuřovací pícka kompletní vysoká s profi sítkem

Set pro domácí vykuřování - vyšší vykuřovací pícka včetně profesionálního sítka. Jednoduché a zajímavé řešení pro speciální jemnou, kouřovou aromaterapii. 

Skladem
369 Kč 304,96 Kč bez DPH
Kategorie: Kouřové rituály

Kovová vysoká pícka s otvory ve stěnách, které se prosvěcují na zeď, když je uvnitř zapálená svíčka. Vytváří tak pěkné obrazy. Jednoduché a zajímavé. 

Dodáváme kompletní i se sítkem na vykuřování. Toto sítko je speciálně vyrobené pro koučové rituály a vykuřování na pícce. Dobře sedí, je jemné a je určitě to nejlepší pro vykuřování. V našem balíčku budete mít i vykuřovací směs - vzorek a svíčku. Takže vybalíte, zapálíte a už to voní. Nic nemusíte dokupovat ani řešit. Zvládnou i naprostí začátečníci. 

K tomu kurz "základy vykuřování" online od Kateřiny Polívkové jako bonus. Napište si o něj.  

Design pícky (lze použít i jako svícen) se perfektně hodí k použití na vykuřování rostlinného materiálu. Je lehká a levná. 
Tato pícka je vysoká a je snadné s ní vykuřovat přírodní materiál a není nebezpečí jeho spálení. K pícce přidáváme profi sítko.   

Rozměry a technické specifikace:
Svícen na svíčku: 8 cm průměr x 12 cm výška, materiál kov. 
Sítko - průměr 10 cm. Celokovové. Vysoce jemné. 

Použití vykuřovací pícky: dovnitř vložte zapálenou čajovovu svíčku (součást balení), na horní okraj položte sítko a na zahřátou mřížku sítka nasypte přiloženou směs. Použít samozřejmě můžete i vlastní sušené bylinky, dřeva nebo vykuřovací směsi. Pokud směs obsahuje pryskyřice nebo se příliš rychle pálí, můžete směs podložit kouskem složeného alobalu, snížíte tak teplotu a ochráníte mřížku sítka.

Obsah balení - produktu: 

1. svícen na čajovou svíčku
2. sítko profi
3. vykuřovací směs - vzorek
4. čajová svíčka
5. online kurz "Základy vykuřování" (obdržíte emailem od Kateřiny Polívkové)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: