Vykuřovací pícka kompletní vysoká

Set pro domácí vykuřování - vyšší vykuřovací pícka včetně sítka (alternativa k profi mřížce). Jednoduché a zajímavé řešení pro speciální jemnou, kouřovou aromaterapii. 

Skladem
299 Kč –33 % 199 Kč 164,46 Kč bez DPH
Kategorie: Kouřové rituály
picka na vykurovani kompletni
Novinka Tip
299 Kč –33 %

Kovová vysoká pícka s otvory ve stěnách, které se prosvěcují na zeď, když je uvnitř zapálená svíčka. Vytváří tak pěkné obrazy. Jednoduché a zajímavé. 

Dodáváme kompletní i se sítkem na vykuřování. Sítko je dobrou alternativou k profesionálním vykuřovacím mřížkám nebo alobalu. Vyzkoušeli jsme a můžeme doporučit, funguje skvěle. V našem balíčku budete mít i vykuřovací směs - vzorek a svíčku. Takže vybalíte, zapálíte a už to voní. Nic nemusíte dokupovat ani řešit. Zvládnou i naprostí začátečníci. 

K tomu kurz "základy vykuřování" online od Kateřiny Polívkové jako bonus. 

Design pícky (lze použít i jako svícen) se perfektně hodí k použití na vykuřování rostlinného materiálu. Je lehká a levná. 
Tato pícka je vysoká a je snadné s ní vykuřovat přírodní materiál a není nebezpečí jeho spálení. K pícce přidáváme sítko, které je vhodné pro tuto vysokou vykuřovací pícku, jelikož má prohlubeň, je stabilní, vykuřovaný materiál "neutíká" z pícky a ani nepropadává jemným sítkem. 

Rozměry a technické specifikace:
Svícen na svírku: 8 cm průměr x 12 cm výška, materiál kov. 
Sítko - průměr 7 cm, délka i s držátkem 19 cm. Celokovové. 
Sítko krásně sedne na svícen a je opatřeno rukojetí, takže se s ním dá lehce a krásně manipulovat. Navíc z prohlubně nevypadávají vykuřované bylinky. Sítko má velmi jemnou mřížku, takže vykuřovací materiál nepropadne do svícnu a na svíčku. 

Použití vykuřovací pícky: dovnitř vložte zapálenou čajovovu svíčku (součást balení), na horní okraj položte sítko a na zahřátou mřížku sítka nasypte přiloženou směs. Použít samozřejmě můžete i vlastní sušené bylinky, dřeva nebo vykuřovací směsi. Pokud směs obsahuje pryskyřice nebo se příliš rychle pálí, můžete směs podložit kouskem složeného alobalu, snížíte tak teplotu a ochráníte mřížku sítka.

Obsah balení - produktu: 

1. svícen na čajovou svíčku
2. sítko čajové, kovové s rukojetí  
3. vykuřovací směs - vzorek
4. čajová svíčka
5. online kurz "Základy vykuřování" (obdržíte emailem od Kateřiny Polívkové)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: