Sultan Bakhoor

Bakhoor - tradiční směs vzácných dřev a olejů, tajná receptura, magická vůně. Země původu: Omán.

Na objednávku
199 Kč 164,46 Kč bez DPH
Kategorie: Kouřové rituály

Bakhoor je tradiční vykuřovací směs, používaná především v Arabském světě.  Skládá se z přírodních surovin, hlavní složku tvoří většinou vzácná dřeva, které se napouští a kombinuje s dalšími vonnými složkami, jako jsou éterické oleje, pryskyřice, ambra a vonné byliny.

Každý výrobce má svůj tajný recept, který se dědí z generace na generaci a může se lišit v použití výchozích surovin a jednotlivých poměrů. Jde vždy o ruční práci s nejkvalitnějšími vonnými složkami. Obecně platí, že čím je Bakhoor uchováván déle, tím má lepší vůni.

Jedná se o velmi kvalitní a luxusní produkt, používaný pro významné příležitosti, jako jsou svatby, uctění hostů, milostné chvíle, odpočinek, k posílení pozitivní energie, uctívání a obětiny, také na odstranění negativních emocí, zlepšení nálady a posílení kreativity. Bakhoor velmi dobře neutralizuje pachy, dezinfikuje místnosti a v obchodním prostředí motivuje zákazníky.

Tento Bakhoor není komerčně vyráběn, jedná se o místní Ománský produkt, používaný v zemi hlavně pro osobní spotřebu, vyrobený ománskými ženami z těch nejkvalitnějších surovin. 

Zkuste i Vy fascinující vůně tohoto proslulého vykuřovadla.

Sultan bakhoor -  omamná  kombinace těžkých květinových tónů se sametovou vůní orlářky a dřevitými doteky santalového dřeva

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: