Řecké chrámové kadidlo - Betlém

Řecké chrámové kadidlo přináší dobrou náladu, radost, štěstí, spokojenost, ochranu i hojnost. 

Na objednávku
96 Kč 79,34 Kč bez DPH
Kategorie: Kouřové rituály

Teplo, slunce, bílé písčité pláže, azurové moře a omamná vůně exotických květin navozujících dokonalé pocity radosti, štěstí, pohody, relaxace, svěžesti, svobody a volnosti - to vše jsou řecká chrámová kadidla. Krásné, vznešené, čisté a svěží vůně vzácných exotických květin a prvotřídního kadidla přinášejí do vašich domovů nádech lehkosti a hlubokého uvolnění.

Hmotnost: 20g

Řecké chrámové kadidlo Betlém:

Profil vůně:

  • bohatá, sladká, vonící po medu, exotickcýh květinách a vanilce - hřejivě balzamická
  • konejšivá, tišící, vlídná a objímající vůně klasického kadidla ze Svaté hory, z posvátného místa Ježíšova zrození - kadidlo a myrha, společně se zlatem, jsou navždy spojeny s biblickým příběhem o třech králích a jejich darech pro právě narozeného Ježíše
  • dopřejte si čas radosti, štěstí, pohodlí, dobré nálady a hlubokého odpočinku
  • spokojenost, hojnost, bohatství, prosperita, bezpečí, ochrana, láska a očista

 

Řecká chrámová kadidla jsou ručně vyráběna mnichy v klášterech na Svaté hoře řeckého poloostrova Athos. Při jejich výrobě se používají staré, původní a tradiční receptury, které sahají až do doby vzniku prvního křesťanství v Řecku - do doby vlády svatého císaře Konstantina I.

 

Vykuřování se v Pravoslavné církvi provozuje snad ještě ve větší míře, než v katolické církvi. K chrámovému vykuřování se v Řecku, ale i v jiných oblastech s pravoslavnou vírou, používají mimo jiné tyto malé válečky, složené z mnoha druhů pryskyřic, éterických olejů, balzámů, obalené v arabské gumě.

Ideální pro saunové kouřové rituály a vykuřování ve wellness!

Pro řeckou oblast je to snad nejtypičtější vůně, tento druh vykuřovadla se spaluje nejenom v chrámech, ale také v domácnostech na pročištění a ovonění místností. Můžeme jej použít pro podporu modliteb, meditací, k navození spirituální atmosféry, na uklidnění, uvolnění a odpočinek. Směs je ručně vyráběna, pochází z řeckého poloostrova Athos.

Jedná se o tradiční receptury a velmi vysokou kvalitu.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení