Mávací ručník saunového mistra - Sunéři.cz

Profesionální ručník pro saunéry, saunové mistry k provádění saunových ceremoniálů. Ručník je opatřen logem ČAS - České asociace saunérů. 

Skladem
Značka: Saunový mág
690 Kč 570,25 Kč bez DPH
Kategorie: Saunový textil
Mávací ručník saunového mistra - Sunéři.cz
Akce Novinka Tip

Mávací ručník pro saunéry

Tento ručník je vhodný, jak pro začátečníky, tak pro pokročilé saunéry.

Je vyroben ze 100% bavlny a díky střední gramáži je i snadno ovladatelný. Tento ručník je populární především u žen, pro jeho menší rozměry (90x150 v nesešitém stavu), díky čemuž mohou dosáhnout vyšší rychlosti při mávání, ale oblíbili si ho i muži.

Nespornou výhodou je i to, že ručník je lehčí, což znamená menší námahu pro saunéra. Ručník je dobře vyvážen a díky tomu umožňuje pohodlně provádět všechny triky i základní mávání. Svými rozměry se příjemně hodí i do menších saun, kde není tolik prostoru pro mávání. 

Ručník si můžete po užší straně sešít a vznikne tak ručník využitelný na běžné i trikové mávání. Nesešitý ručník se používá také v běžném provozu, navíc umožňuje rozkládání a skládání při mávání (mávání velkým ručníkem - vhodné pro větší sauny). Sešití ručníku je pouze alternativou, proto ručník dodáváme v nesešitém stavu.

Staňte se profesionálem!

Na ručníku je vyšito logo České asociace saunérů.

Ručník doporučují skvělí saunéři, např. mistryně ČR v saunových ceremoniálech Eliška Blažková, která jej používá v běžném provozu i na soutěžích.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: