Eventy a akce

Přivezeme zážitkové saunování až do vaší sauny. Vytvoříme vám saunovou akci s programem na klíč. Nemusíte se o nic starat, všechno vybavení máme vlastní!

Navrhneme dramaturgii - sestavíme program (dle Vašeho přání od tradičních saunových ceremoniálů, přes relaxační procedury až po moderní saunové divadlo. Připravíme PEELING BAR nebo metličkové procedury. Vymyslíme doprovodný program (třeba pro děti).

Program může být pro rodinu, partu, skupinu, může proběhnout jako "teambuilding" pro pracovní kolektiv. Dejte kolegům dárek k výročí nebo k narozeninám. 
Akce provádíme v různých centrech po celé ČR. 

Pořádáme akce jako zpestření pro návštěvníky, akce k narozeninám nebo výročí stejně jako openingy nových saunových center. Naše akce jsou v pravidelné nabídce několika resortů a saunových center v ČR. Pro vaší saunu přivezeme saunové mistry z ČR i ze světa. V našem týmu jsou proškolení saunový mistři, kteří mají bohaté zkušenosti jak ze soutěží, tak z práce ve svých provozech. 

Informace najdete zde: Saunové eventy | Saunový mág 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení