Borovice limba BIO "FANES"

Limitovaná edice 100% přírodního, BIO éterického oleje Borovice limba získaného šetrným způsobem z pozoruhodných hor - přírodního parku "Fanes-Sennes-Pragues" v Dolomitech. V oleji se skrývá odkaz drsných hor, větru prohánícího se po loukách, stromů - obrů, které rostou pomalu a dědictví generací, které zde žijí v souladu s přírodou.

Skutečná lahůdka pro znalce. Éterický olej s příběhem.

Skladem
Značka: BERGILA
599 Kč 495,04 Kč bez DPH
Kategorie: Bergila (Itálie)
Záruka: 2 roky
FANES jedinečný éterický olej z borovice limba
Novinka Tip

Borový olej FANES pochází z jehličí stromových obrů, z nichž někteří jsou staří 300 let. Vzhledem k dlouhé zimě, která v této energeticky cenné oblasti převládá, stromy rostou velmi pomalu. Každá borovicová jehla obsahuje vnější vlivy prostředí drsných hor této oblasti. 

Člověk věnuje nezbytnou úctu přírodě, pokud se mu podaří zachovat tyto vlastnosti v dalším zpracování. Naším příspěvkem je pečlivá a šetrnná výroba borového oleje prostřednictvím mnoha let zkušeností a řemeslného zpracování. 

Získávání materiálu probíhá v ten správný čas a pečlivé další zpracování v souladu s přírodou umožňuje získat tisícileté informace o rostlině a svázat je do tohoto unikátniho éterického oleje. 

Lokalita přírodní rezervace je zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO.

Základní informace - éterický olej Borovice limba

  • Latinský název:  Pinus Cembra
  • Použitá část rostliny: jehličí
  • Způsob zpracování: destilace
  • Země původu: Itálie, BERGILA
  • Vůně - dřevitá, svěží a jemná pryskyřičná vůně borovice. 

Účinky éterického oleje Borovice limba

Zvyšuje imunitu, prokrvuje a prohřívá. Působí při nachlazení, chřipce, zápalu plic, kašli, zehlenění. Je protiinfekční, protizánětlivý, proti bolestem (artritickým a revmatickým). Pomáhá při duševní i fyzické únavě.

 

Bergila - to nejlepší z čisté přírody Alp

Bergila - to nejlepší z přírody v podobě éterického oleje z Jižního Tyrolska. Kromplatz je místem, kde jsou nádherné hory na lyžování nebo letní turistiku. Právě zde je rodinná farma Bergila, uprostřed čisté přírody. V návaznosti na tradiční postupy zde vzniká úžasný éterický olej. 

Esenciální olej z Borovice limba je biologicky kontrolovaný a certifikovaný produkt. Větvičky /jehličky/ jsou jemně destilovány parní destilací, tak aby byla splněna nejvyšší kritéria kvality. 

Podívejte se na video, uvidíte zde i postup zpracování éterického oleje a prostředí, kde vzniká. Podíváte se i do historie a na tradici čistého zpracování.

 

Byli jsme také několikrát na exkurzi v sídle společnosti Bergila s českými saunéry a naším průvodcem byl majitel Franz Niederkofler.

Éterické oleje Bergila doporučujeme pro ty nejkrásnější saunové rituály. Také do prostorů wellness recepce vstoupí nádherná a intenzivní vůně přírody. Určitě si je zamilujete, že je budete chtít i domů do ultrasonického difuséru nebo aromalampy. 

Pro zachování dlouhotrvající vůně a účinku esenciálních olejů je vhodné skladování při konstantních teplotách.

Větší balení pro saunové provozy (30ml, 100 ml.) Vám rádi zajistíme. Napište nám!

Dodáváme kvalitní přírodní produkty do oblasti wellness, SPA, saunových světů.

Nabízíme školení saunových mistrů. 

Informace také získáte na naší stránce: www.SaunovyMag.cz

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: