30 ks březový box na herbal rituály a metličkování

Sušené březové metličky v té nejvyšší kvalitě, připravované s láskou a obětavostí, z čisté přírody. Krásná vůně Vás obklopí a zpříjemní Vaše saunování. Originální produkt PIRTS SPIRIT (Lotyšsko) 

Březová svazky jsou vhodné na dekoraci do sauny a odpočívárny. Metličky jsou vhodné na použití při herbal rituálech, kontaktních i bezkontaktních procedurách.

Skladem
6 390 Kč 5 280,99 Kč bez DPH
Kategorie: Přírodní sauna

Velký březový BOX 30 ks
PIRTS SPIRIT

Dodavatel: PIRTS SPIRIT / AROMEN 

 

Naše březové metly jsou vyráběny speciálně společností Pirts Spirit Latvia a jsou tradičně vyráběny ručně. Tyto metly se v ruštině nazývají "Věnik", což znamená koště. Ve Finsku se nazývají "Vasta" nebo "Vihta". Metly jsou namočeny ve vlažné vodě a uvolňují své složky ve vodě, která v sauně šíří lahodnou vůni. Voda má také pozitivní vliv na pokožku. Březové metly jsou oblíbeným druhem věniků, jsou nejpoužívanější při procedurách a spolu s dubem a dalšími přírodními metlemi mají pozitivní vliv na naše zdraví. 

 

Působení na lidské tělo:

  • zmírňuje stres, napjaté svaly a bolestivé klouby
  • pomáhá léčit chronickou bronchitidu a zánět dýchacích cest
  • čistí pokožku
  • čistí vzduch
  • snižuje pigmentaci pokožky

Máme pro Vás také kurz metličkování ONLINE. Snadno se tak naučíte základy a důležité zásady poskytování metličkových procedur!

Metličkové procedury jsou součástí tradiční ruské baňi. Metličky lze použít k rozhánění horkého vzduchu v sauně a provonění potírny. Také se používají ke kontaktní masáži při individuálních procedurách. Přírodní silice, které se uvolňují ze svazku větviček mají léčebný účinek a odpradávna je používali bánčikové a šamani k léčení nemocí a neduhů a prevenci. 

Použití při procedurách v sauně (domácí sauny, privátní sauny i wellness centra)

Sušenou metličku si před saunováním namočíte a vezmete s sebou do sauny. Můžete s ní vířit vzduch a horký vzduch posílat na saunující se návštěvníky sauny, také se můžete jemně "šlehat" 

Před použitím metličku namočte na cca 45 minut do studené (vlažné) vody a pak je připravena k použití. Po proceduře by se neměla metlička již více používat a měla by se spálit. Svoji sílu již předala, ale to platí zejména pro profesionálně prováděné metličkové procedury. Pro domácí metličkování můžete použít i vícekrát.

Pokud se chcete naučit správně používat metličky a poskytovat saunové procedury a rituály, zúčastněte se kurzů Saunového mága na metličkové procedury. Máme i online kurz metličkování (při nákupu Vám poskytneme slevu na online kurz!)

Bylinky i metličky také můžete pověsit u sauny, v odpočívárně, na sauně nebo v sauně. Pro dekoraci nebo pro ovonění prostoru. 

Metličky a bylinky v sauně mají specifickou funkci: 

- Rozproudíte s nimi vzduch v sauně 
- Horký vzduch posíláte na tělo, to se prokrvuje
- Dopřejete si velmi příjemnou masáž
- Provoníte saunu příjemnou vůní, kterou přináší esence z bylinek a metliček
- Přinášíte organizmu příjemné pocity a aromaterapeutické účinky (silné antiseptické, antibakteriální, desinfekční a antivirové účinky). Tím se zvyšuje obranyschopnost organismu a posilujete imunitní systém.
- Saunujete pro zdraví 


Při přání odběru většího množství bylinkových a metličkových svazků nás kontaktujte. 
Také pro speciální požadavky na konkrétní kombinace metliček a bylinek. 


Speciální nabídka pro wellness centra a saunové provozy!

- velkoobchodní ceny a zajímavé slevy /bonusy
- návrh bylinkových dekorací 
- návrh herbal procedur na míru Vašemu centru
- školení saunérů a personálu na bylinkové procedury, workshopy
- kurz metličkování a severské bani 

Kontaktujte nás! 603 840 883

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: